Wizyta na budowie

Data: 10.04.2024 Kategoria: Studenci

25 marca 2024 studenci Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego, reprezentujący m.in. Koło Naukowe Młodzi Menadżerowie Budownictwa oraz Koło Naukowe Inżynierii Materiałów i Procesów Budowlanych "NEWWAY" wraz z ich opiekunami dr inż. Tomaszem Nowobilskim oraz dr inż. Mariuszem Szóstakiem mieli okazję zapoznać się z wyzwaniami związanymi z rozbudową fabryki karmy dla zwierząt Nestlé Purina w Nowej Wsi Wrocławskiej realizowanej przez Kajima Poland.

W trakcie wizyty studenci mieli okazję zapoznać się z wyzwaniami związanymi z rozbudową działającej fabryki i przyległego magazynu wysokiego składowania, którego kluczowym elementem konstrukcyjnym są regały magazynowe. Jarosław Muroń (Senior Construction Manager w Kajima Poland) omówił również obowiązki inżynierów, a także bardzo wysokie wymagania klienta w zakresie BHP na tym projekcie.

Wizyta na budowie możliwa była dzięki uprzejmości Kajima Poland oraz Builder Polska w ramach inicjatywy Builder For The Young Engineers czasopisma Builder.

budowa_kajima_1.jpg

budowa_kajima_2.jpg