Aktualności

Wydziałowa Komisja ds. Finansowania Działalności Studenckiej ogłasza nabór wniosków: budżetowych (B), konkursowych (K) i preinkubacyjnych (P) dla Kół Naukowych.

Wnioski w dwóch wersjach należy składać do dnia 29 kwietnia (poniedziałek) do godziny 14.00.

Wniosek w wersji elektronicznej należy przesłać na adres: kfds.w2@pwr.edu.pl i ten sam w wersji papierowej należy dostarczyć do pokoju 509 w budynku C7.

Posiedzenie Komisji, na którym będą rozpatrywane złożone wnioski, odbędzie się w dniu 30 kwietnia 2024 r. o godz. 9:00 w sali 505, bud. C-7.

Wydziałowa Komisja ds. Finansowania Działalności Studenckiej ogłasza kolejny nabór wniosków: budżetowych (B), konkursowych (K) i preinkubacyjnych (P) dla Kół Naukowych.

Formularze wniosków dostępne są na stronie internetowej Działu Studenckiego Politechniki Wrocławskiej: https://dzialstudencki.pwr.edu.pl/finansowanie/dokumenty-i-wzory-wnioskow

Wnioski w dwóch wersjach należy składać do dnia 19 marca (wtorek) do godziny 13.00.

Wnioski  w wersji elektronicznej (skan lub zdjęcie papierowej wersji wniosku) musi zawierać wszystkie wymagane podpisy - podpisy te nie mogą zostać dodane jako osobne elementy na wniosku (np. osobno wklejone skany samych podpisów). Wniosek elektroniczny musi być identyczny jak wniosek papierowy. Wnioski muszą być podpisane przez studenta przeszkolonego w finansowaniu działalności studenckiej.

Posiedzenie Komisji, na którym będą rozpatrywane złożone wnioski, odbędzie się w dniu 20 marca 2024 r. o godz. 9:00 w sali 505, bud. C-7.

Wydziałowa Komisja ds. Finansowania Działalności Studenckiej ogłasza nabór wniosków: budżetowych (B), konkursowych (K), preinkubacyjnych (P) dla Kół Naukowych.

Wnioski preinkubacyjne mogą złożyć nowo powstałe Koła Naukowe oraz Koła Naukowe , które nie wnioskowały o dofinansowanie przez organy Uczelni w ciągu dwóch lat poprzedzających złożenie wniosku. Koła mogą jednorazowo złożyć wniosek do 2000,00 zł wyłącznie przez okres 12 miesięcy od ich założenia lub wznowienia działalności.

Wnioski preinkubacyjne należy składać w wersji elektronicznej do dnia 4 marca 2024 r. (poniedziałek) do godziny 8.30 na adres: andrzej.dulski@pwr.edu.pl
Wnioski preinkubacyjne w wersji papierowej należy złożyć w budynku C-7 w pokoju 506c do dnia 4 marca 2024 r. (poniedziałek) do godziny 9.00.

Wnioski budżetowe i konkursowe należy składać w wersji elektronicznej do dnia 6 marca 2024 r. (środa) do godziny 23.59 na adres: andrzej.dulski@pwr.edu.pl
Wnioski budżetowe i konkursowe w wersji papierowej należy złożyć w budynku C-7 w pokoju 506c do dnia 7 marca 2024 r. (czwartek) do godziny 13.00.

Wnioski zostaną zarejestrowane w rejestrze wniosków według kolejności wpływu.

Wnioski  w wersji elektronicznej (skan lub zdjęcie papierowej wersji wniosku) musi zawierać wszystkie wymagane podpisy - podpisy te nie mogą zostać dodane jako osobne elementy na wniosku (np. osobno wklejone skany samych podpisów). Wnioski muszą być podpisane przez studenta przeszkolonego w finansowaniu działalności studenckiej.

Posiedzenie Komisji, na którym będą rozpatrywane złożone wnioski preinkubacyjne odbędzie się w dniu 4 marca 2024 r. o godz. 9:00 w sali 505, bud. C-7.

Posiedzenie Komisji, na którym będą rozpatrywane złożone wnioski budżetowe i konkursowe  odbędzie się w dniu 8 marca 2024 r. o godz. 10:00 w sali 505, bud. C-7.