XIV Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa "Kłopoty w raju. Współczesna architektura w poszukiwaniu tożsamości krajobrazu kulturowego wsi"

Data: 22.04.2024 Kategoria: Studenci

Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Targu, Instytut Techniczny, Koło Naukowe „Ad Quadratum” oraz Centrum Badań Naukowych i Wydawnictw serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w w XIV Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej „Kłopoty w raju. Współczesna architektura w poszukiwaniu tożsamości krajobrazu kulturowego wsi”.

Wydarzenie odbędzie się 24 maja 2024 r. w formie hybrydowej:  on-line na platformie Zoom oraz stacjonarnie w Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Targu.

Konferencja skierowana jest do studentów związanych z kierunkiem architektury, urbanistyki i sztuki, ale również do tych, którym temat konferencji jest bliski i chcieliby wziąć w niej czynny udział.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmowane są na podstawie formularza zgłoszenia do dnia 10.05.2024 r.

Link do formularza zgłoszenia: https://forms.gle/DxiQA3ESMZadD2bD9

Szczegółowe informacje zostały zawarte w załączniku.

Pytania prosimy kierować na adres e-mail: architektura@ans-nt.edu.pl

klopoty_w_raju_plakat.jpg [ .jpg 1.64 MB ]

plakat_xiv_konferencja_informacje.jpg [ .jpg 1.55 MB ]